Zmień język: Zmień język na Polski

Spotkanie inaugurujące początek działalności Fundacji ,,Razem Raźniej"

Data publikacji: 15 December 2016, 19:43

Fundacja ,,Razem Raźniej" zaprasza seniorów powyżej 60 roku życia oraz osoby niepełnosprawne na spotkanie inaugurujące początek działalności Fundacji RR – Razem Raźniej

 

Spotkanie odbędzie się 17 grudnia 2016 r. o godz. 12.00 w  Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym przy ul. Kościelnej 1 A (za Księgarnią św. Jerzego).

 

Wspólnie z Partnerami przygotowaliśmy wyjątkową i specjalną ofertę dla seniorów powyżej 60 roku życia oraz osób niepełnosprawnych. Partnerzy, którymi są białostockie firmy i przedsiębiorstwa zaproponowali specjalnie dla Was zestaw ulg, rabatów na swoje towary i usługi.

 

Na spotkaniu przedstawimy plany i zamierzenia Fundacji oraz zaprezentujemy Podlaską Kartę Razem Raźniej, pierwszych 100 osób będzie mogło otrzymać ją po wypełnieniu wniosku. Następne Karty będziemy wydawać w naszym Punkcie Konsultacyjnym.

 

Osoby, które zdecydują się na otrzymanie Karty, prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego lub zaświadczenia o stopniu niepełnosprawności.

 

Mamy nadzieję, że przy kawie, herbacie i ciasteczkach będziemy mogli porozmawiać o Państwa potrzebach, tak by móc je w przyszłości realizować.  

Projekt realizowany w ramach
programu Obywatele dla Demokracji,
finansowanego z Funduszy EOG,
oraz przy wsparciu finansowym Miasta Białystok.