Zmień język: Zmień język na Polski

,,Kamper" - kultura dostępna

Data publikacji: 13 December 2016, 23:44

Plakat filmu Klamer kultura dostępnaProjekt Kultura Dostępna, który ma służyć niwelowaniu barier kompetencyjnych i finansowych, szczególnie dla grup najbardziej narażonych na wykluczenie, w tym osób niepełnosprawnych.

 

W ramach Projektu, w każdy czwartek o godz. 18:00 bilety na wybrane polskie filmy w Kinach Helios w Białymstoku będą kosztowały tylko 10 złotych, a dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim wejście na film jest bezpłatne.

 

W ten czwartek (28.01.2016) kino HELIOS w Galerii Alfa, Atrium Biała oraz Galeria Jurowiecka zaprasza na film „Klamer”.

 

Znacie ich. Para trzydziestolatków - kiedyś zakochani w sobie do szaleństwa, dziś muszą zdecydować, czy kolejny krok w życiu robią razem czy osobno. Mania i Kamper. Ona jest ambitna, pracowita i zdolna. Kocha gotowanie i chce poświęcić się swojej pasji na dobre. On jest wiecznym chłopcem, który pracuje jako tester gier komputerowych i bardzo ceni sobie swoje życie bez większych zobowiązań. Kiedy w jej życiu pojawia się dojrzały mężczyzna, uznany szef kuchni i uosobienie sukcesu, Mania zacznie zastanawiać się, czy pociąga ją jeszcze beztroski urok jej męża. Czy na pewno chce spędzić z nim resztę życia? Kamper musi się ogarnąć. Zacznie jednak od romansu z ognistą nauczycielką hiszpańskiego.

Projekt realizowany w ramach
programu Obywatele dla Demokracji,
finansowanego z Funduszy EOG,
oraz przy wsparciu finansowym Miasta Białystok.